Reklama
Reklama

Selgros Cash&Carry - gazetki promocyjne Długołęka(dolnośląskie pow. wrocławski)

Ocena sieci
O sieci Selgros Cash&Carry

Selgros Cash&Carry to sieć hal handlu hurtowego działająca na terenie całej Polski. Jej usługi, z którymi można zapoznać się w cyklicznie ukazujących się gazetkach, przeznaczone są głównie dla osób prowadzących własną działalność gospodarczą i zainteresowanych zakupem towarów w promocyjnych cenach. Selgross zaopatruje w swoje produkty firmy działające w wielu obszarach: gastronomii, cateringu, hotelarstwa i handlu detalicznego, a także sklepy, kioski, stołówki, rozmaite instytucje opieki społecznej czy ośrodki wychowawcze. Już jeden rzut oka na gazetkę promocyjną wystarczy, by przekonać się, że oferta Selgrosa jest bardzo atrakcyjna i konkurencyjna. Każda z szesnastu hurtowni działających w Polsce oferuje klientom najwyższą jakość w najniższej cenie. Niemal 40 000 artykułów z wszystkich branż jest pogrupowanych tematycznie – dlatego łatwo znaleźć to, co jest potrzebne. Jakości oferowanych produktów można być pewnym. Sprzedawane mięso jest wielokrotnie kontrolowane i sprawdzane pod względem pochodzenia – zawsze posiada klasę I-A. Owoce, warzywa, pieczywo i inne artykuły spożywcze dostarczane są przez zaufanych dostawców. Każda partia przechodzi też testy kontroli świeżości HACCP. Poza wieloma promocjami i ofertami specjalnymi, z którymi można zapoznać się na stronie internetowej albo z reklamowych gazetek, Selgros oferuje także pakiet bezpłatnych usług i dodatkowych rabatów swoim najwierniejszym klientom – posiadaczom złotych i srebrnych kart Selgros Cash&Carry. Uruchomiono także program lojalnościowy programpremia: wiele towarów oznaczonych jest specjalnym symbolem – ich zakup premiowany jest dodatkowymi punktami, które następnie można wymienić na specjalne rabaty lub nagrody, które nie są uwzględnione w ogólnodostępnych gazetkach promocyjnych czy katalogach zniżek.

Reklama
Najbliższe sklepy sieci Selgros Cash&Carry
Sklepy sieci Selgros Cash&Carry w innych miastach
Reklama
Opinie o sieci Selgros Cash&Carry
Avatar autora
  • ...
  • 12/03/2015
Witam Opinia dotyczy sklepu Łódź 3 Maja obsługa kadry kierowniczej jest poniżej krytyki nie są w stanie klientowi przyznać racji ,gdy na wieszakach z promocją za 29 zł wiszą towary za 158 zł ,pytanie dlaczego a może jest to celowe działanie aby wyzbyć się towaru????? i uszczuplić nasze kieszenie.Uwaga dla osób z wadami wzroku ,JAK ŹLE WIDZISZ NIC NIE KUPUJ!!!!!!!!!!!
Avatar autora
  • ...
  • 10/12/2014
buble buble i jeszcze raz buble ...na swieta dzieciaki otrzymaly zabawki zdalniestrerowane .... Chwila radosci, tylko chwila - popsuly sie po pieciu minutach zabawy. Wymiana na nowe i znowu to samo ...wiec wymiana ... Tym razem na model juz nie oryginalnie zapakowany ..... I znowu bubel...i informacja ze reklamacja rozpatrzona zostanie w ciagu 2 tygodni ....bomba..nie polecam tej sieci
Avatar autora
  • ...
  • 30/11/2014
Świetna hurtownia, od dawna robię tam zakupy. Wszystko super zapakowane i w dobrej cenie
Reklama
Reklama