Polecane

Nav
jysk
Jyskdo końca 7 dni
tesco centra handlowe
Tesco Centra HandloweOstatni dzień promocji!
agata
Agata do końca 10 dni
lewiatan
LewiatanWażna od jutra
leroy merlin
Leroy Merlindo końca 12 dni
intermarche super
Intermarche Superdo końca 5 dni
black red white
Black Red Whitedo końca 13 dni
kaufland
KauflandOstatni dzień promocji!
media expert
Media Expertdo końca 8 dni
lidl
LidlOstatni dzień promocji!
norauto
Norautodo końca 10 dni
carrefour
Carrefourdo końca 10 dni
hi mountain
Hi Mountaindo końca 27 dni
biedronka
Biedronkado końca 3 dni
Nav

Selgros Cash&Carry - gazetki promocyjne Kraków(małopolskie pow. Kraków)

Ocena sieci
Najbliższe sklepy sieci Selgros Cash&Carry
Godziny otwarciaAdres
05:00-22:00Kraków, ul. Nowohucka 52Zobacz sklep na mapie
Sklepy sieci Selgros Cash&Carry w innych miastach
O sieci Selgros Cash&Carry

Selgros Cash&Carry to sieć hal handlu hurtowego działająca na terenie całej Polski. Jej usługi, z którymi można zapoznać się w cyklicznie ukazujących się gazetkach, przeznaczone są głównie dla osób prowadzących własną działalność gospodarczą i zainteresowanych zakupem towarów w promocyjnych cenach. Selgross zaopatruje w swoje produkty firmy działające w wielu obszarach: gastronomii, cateringu, hotelarstwa i handlu detalicznego, a także sklepy, kioski, stołówki, rozmaite instytucje opieki społecznej czy ośrodki wychowawcze. Już jeden rzut oka na gazetkę promocyjną wystarczy, by przekonać się, że oferta Selgrosa jest bardzo atrakcyjna i konkurencyjna. Każda z szesnastu hurtowni działających w Polsce oferuje klientom najwyższą jakość w najniższej cenie. Niemal 40 000 artykułów z wszystkich branż jest pogrupowanych tematycznie – dlatego łatwo znaleźć to, co jest potrzebne. Jakości oferowanych produktów można być pewnym. Sprzedawane mięso jest wielokrotnie kontrolowane i sprawdzane pod względem pochodzenia – zawsze posiada klasę I-A. Owoce, warzywa, pieczywo i inne artykuły spożywcze dostarczane są przez zaufanych dostawców. Każda partia przechodzi też testy kontroli świeżości HACCP. Poza wieloma promocjami i ofertami specjalnymi, z którymi można zapoznać się na stronie internetowej albo z reklamowych gazetek, Selgros oferuje także pakiet bezpłatnych usług i dodatkowych rabatów swoim najwierniejszym klientom – posiadaczom złotych i srebrnych kart Selgros Cash&Carry. Uruchomiono także program lojalnościowy programpremia: wiele towarów oznaczonych jest specjalnym symbolem – ich zakup premiowany jest dodatkowymi punktami, które następnie można wymienić na specjalne rabaty lub nagrody, które nie są uwzględnione w ogólnodostępnych gazetkach promocyjnych czy katalogach zniżek.

Opinie o sieci Selgros Cash&Carry
  • ...
  • 12/03/2015
Witam Opinia dotyczy sklepu Łódź 3 Maja obsługa kadry kierowniczej jest poniżej krytyki nie są w stanie klientowi przyznać racji ,gdy na wieszakach z promocją za 29 zł wiszą towary za 158 zł ,pytanie dlaczego a może jest to celowe działanie aby wyzbyć się towaru????? i uszczuplić nasze kieszenie.Uwaga dla osób z wadami wzroku ,JAK ŹLE WIDZISZ NIC NIE KUPUJ!!!!!!!!!!!
  • ...
  • 10/12/2014
buble buble i jeszcze raz buble ...na swieta dzieciaki otrzymaly zabawki zdalniestrerowane .... Chwila radosci, tylko chwila - popsuly sie po pieciu minutach zabawy. Wymiana na nowe i znowu to samo ...wiec wymiana ... Tym razem na model juz nie oryginalnie zapakowany ..... I znowu bubel...i informacja ze reklamacja rozpatrzona zostanie w ciagu 2 tygodni ....bomba..nie polecam tej sieci
  • ...
  • 30/11/2014
Świetna hurtownia, od dawna robię tam zakupy. Wszystko super zapakowane i w dobrej cenie